Lublin: Pijany 29-latek jeździł skradzionym zabytkowym BMW

68 95434

Promil alkoholu w organizmie miał 29-latek, który dziś ukradł zabytkowe bmw, z jednego z warsztatów samochodowych w mieście.

Dziś przed południem dyżurny KMP w Lublinie otrzymał informację o tym, że ulicami miasta przemieszcza się zabytkowe bmw. Z informacji wynikało też, że auto zostało wstawione do jednego z warsztatów samochodowych w mieście i zostało z niego skradzione.

– Właściciel pojazdu jadąc za swoim bmw przekazywał dyżurnemu informacje o kierunku jazdy – informuje nadkom. Renata Laszczka-Rusek.

W rejonie ul. Jana Sawy kierującego zabytkowym bmw zatrzymali policyjni wywiadowcy. Kierującym okazał się 29-letni mężczyzna. Policjanci wyczuli od niego woń alkoholu, więc w komendzie został poddany badaniu. Wynik wskazał promil alkoholu w jego organizmie.

Zabytkowe bmw zostało odzyskane. Właściciel wycenił wartość pojazdu na około 30 tys. zł.

(źródło: Policja)

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.