Lublin. Odpowie za kradzieże rowerów z piwnicy i podziemnego garażu

rower rowerzysta
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci z Lublina zatrzymali 26-latka, którego podejrzewali o przestępstwo kradzieży dwóch rowerów. W trakcie zatrzymania okazało się, że mężczyzna był również poszukiwany.

Zgłoszenia o włamaniu i kradzieżach dwóch rowerów otrzymali policjanci z II komisariatu. Jeden z jednośladów został skradziony z piwnicy, natomiast drugi z garażu podziemnego. Pokrzywdzeni ich łączną wartość oszacowali na kwotę blisko 5 tysięcy złotych.

Pracujący przy sprawie operacyjni ustalili, że za sprawą stoi 26-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna został zatrzymany. Podczas czynności okazało się, że był również poszukiwany.

26-latek usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem i kradzieży. Za te przestępstwa może grozić kara do 10 lat więzienia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.