Lublin: Od wtorku zmiana organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania przy Gali

IMG 20190911 135535

Uwaga kierowcy! Wykonawca przebudowy ronda Lubelskiego Lipca ’80 i ul. Fabrycznej od najbliższego wtorku wprowadzi zmiany w organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania. Sprawdź, co się zmieni!

W związku z pracami prowadzonymi przez wykonawcę przebudowy na rondzie Lubelskiego Lipca ’80 i ul. Fabrycznej we wtorek, 24 września, w godzinach porannych zostanie przeniesiony obustronny ruch pojazdów z zachodniej strony ronda na wschodnią. Ruch będzie więc odtąd odbywał się po stronie znajdującego się w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowego.

Jak podaje wykonawca, pojazdy poruszające się obecnie od strony al. Unii Lubelskiej przejadą przewiązką na jezdnię wschodnią, następnie przez rondo i po nowej nitce ul. Lubelskiego Lipca ’80, by za terenem budowy skierować się na zachodnią jezdnię wspomnianej ulicy. Natomiast pojazdy poruszające się od al. Piłsudskiego będą poruszały się cały czas jezdnią wschodnią ul. Lubelskiego Lipca ’80 i al. Unii Lubelskiej.

? Czytaj także: Przebudowa ronda przy Gali i ul. Fabrycznej. Czy wykonawca zdąży w terminie?

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.