Lublin: Od środy po jednym pasie Al. Racławickich. Rozpoczną od frezowania asfaltu

DSC03091

Uwaga kierowcy! Od najbliższej środy 20 maja drogowcy rozpoczną prace na Al. Racławickich. Na odcinku od ul. Poniatowskiego do ul. Łopacińskiego będzie frezowany asfalt.

Od środy 20 maja rozpoczną się prace na odcinku Al. Racławickich od ul. Poniatowskiego do ul. Łopacińskiego związane z frezowaniem nawierzchni jezdni. W tym miejscu nastąpi zawężenie połowy jezdni od strony Ogrodu Saskiego oraz utrzymanie ruchu dwukierunkowego na drugiej połowie jezdni (po jednym pasie w każdym kierunku).

„Wprowadzony zostanie zakaz skrętu w lewo z Al. Racławickich w ul. Długosza. Przejście dla pieszych przez Al. Racławickie przy Zespole Szkół Budowlanych zostanie wygrodzone, funkcjonuje tylko przejście przy ul. Długosza od strony Ogrodu Saskiego” – mówi Grzegorz Jędrek z biura prasowego ratusza.

Przystanek komunikacji miejskiej (przy szkole) zostanie przeniesiony przed skrzyżowanie z ul. Łopacińskiego na wysokości KUL w świetle jezdni. Linia nr 12 zostanie skierowana na objazd. Autobusy będą kursować ulicami: … – al. Kraśnicka – al.Sikorskiego – Popiełuszki – Długosza – Leszczyńskiego – …

Zdemontują trakcję trolejbusową z Al. Racławickich

Natomiast od poniedziałku (18 maja) rozpocznie się demontaż sieci trolejbusowej w ciągu Al. Racławickich, od strony ronda Honorowych Krwiodawców w stronę ul. Lipowej. Wykonawca deklaruje prowadzenie prac głównie w godzinach nocnych (noc 18/19 maja) z zawężeniem w rejonie prowadzonych robót.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.