Lublin: Od środy kolejne zwężenie na Al. Racławickich

IMG 20200521 141249
Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Od najbliższej środy do odwołania drogowcy wprowadzą kolejne zwężenie jezdni na fragmencie Al. Racławickich w Lublinie. Sprawdź, jak będzie wyglądała nowa organizacja ruchu.

W środę (24 czerwca) na Al. Racławickich na odcinku od ul. Legionowej do ul. Głowackiego zostaną wyłączone z ruchu dwa pasy po stronie Wojskowego Szpitala Klinicznego. Ruch będzie odbywał się w dwie strony pozostałymi pasami.

„Zmiany w organizacji potrwają do odwołania i są związane z przebudową kanalizacji deszczowej oraz sieci podziemnych” – informuje Grzegorz Jędrek z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

Zachowana będzie możliwość wyjazdu z ul. Legionowej oraz wjazdu i wyjazdu z ul. Spadochroniarzy i Głowackiego, a także dojazd do 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego i Hotelu Młyn.

Zatoka przystankowa Liceum im. Staszica 01 zostanie wyłączona z ruchu, a przystanek tymczasowy wyznaczony w pobliżu ul. Poniatowskiego.

Ruch po chodnikach będzie się odbywał bez większych zmian, przy czym nie będzie funkcjonować przejście dla pieszych w pobliżu ul. Głowackiego.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.