Lublin: Nieprzyjemny zapach w mieście. „Śmierdzi szambem”

559klyWeqWcZmpRmdiQiHtf
Zdjęcie ilustracyjne

Od rana docierają do nas informacje od naszych czytelników, którzy skarżą się na nieprzyjemny zapach w dzielnicy Czuby w Lublinie.

Z naszą redakcją skontaktowało się już kilku mieszkańców z dzielnicy Czuby, którzy skarżą się na bardzo nieprzyjemny zapach, unoszący się w tej części miasta.

Nie wiem jak na innych lubelskich osiedlach, ale na Czubach od ponad godziny unosi się nieprzyjemny zapach, jakby szambo. Może ktoś ma informacje co to? Naprawdę aż ciężko się oddycha” – pyta czytelnik Michał.

O powód przykrego zapachu zapytaliśmy MPWiK Lublin. Po otrzymaniu odpowiedzi od MPWiK czy mają związek z nieprzyjemnym zapachem, materiał zostanie zaktualizowany o komentarz przedstawiciela spółki.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.