Lublin nie zorganizuje Strefy Kibica na Euro 2024

Kibice oglądający mecz piłki nożnej w telewizji
Kibice oglądający mecz piłki nożnej w telewizji | fot. Adobe Stock

Już za kilka tygodni początek piłkarskiego święta, czyli Euro 2024. Większość kibiców będzie śledzić losy naszej reprezentacji, oglądając mecze w telewizji. Będą też jednak chętni do oglądania zmagań w miejscach publicznych. Niestety, w tym roku nie będzie można śledzić rozgrywek wspólnie na specjalnie przygotowanej Strefie Kibica zorganizowanej w Lublinie.

Lublin bez oficjalnej Strefy Kibica na Euro 2024

Wielkimi krokami zbliżają się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Euro 2024 zostanie przeprowadzone w Niemczech od 14 czerwca do 14 lipca. Wielu kibiców piłki nożnej już szuka informacji, gdzie będzie można obejrzeć zmagania drużyn, zwłaszcza Polaków. TVP udziela licencji na transmitowanie Euro 2024 takim miejscom jak bary, puby, kina czy restauracje – również w Lublinie.

Jak ustaliliśmy, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lublinie nie planuje organizacji Strefy Kibica na mistrzostwa Euro 2024. Mecze polskiej reprezentacji będziemy mogli oglądać w restauracjach, barach czy hotelach. Poniżej znajdziesz te miejsca, co do których już dziś jest pewne, że obejrzysz tam mecze Polaków na Euro 2024.

Strefa Kibica Euro 2024 w Lublinie:

  • Perła Sport Pub, ul. Stadionowa 1
  • Hotel Campanile Lublin, ul. Lubomelska 14-16

Lista miejsc będzie aktualizowana.

Euro 2024 w Niemczech. Kiedy grają Polacy?

W fazie grupowej Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2024 Polacy zmierzą się z Holandią, Austią i Francją. Kiedy rozegrają poszczególne mecze?

  • Polska – Holandia (niedziela, 16 czerwca, godz. 15:00)
  • Polska – Austria (piątek, 21 czerwca, godz. 18:00)
  • Francja – Polska (wtorek, 25 czerwca, godz. 18:00)

Mecz otwarcia odbędzie się w piątek, 14 czerwca na Stadionie Allianz Arena w Monachium o godz. 21:00. Gospodarze imprezy, Niemcy zmierzą się ze Szkocją. Finał odbędzie się 14 lipca.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.