Lublin na weekend 23-25 lutego 2024 r. Co się będzie działo? TOP 7 WYDARZEŃ

Lublin na weekend 23-25 lutego 2024 r.
Lublin na weekend 23-25 lutego 2024 r. | fot. Lubelska Giełda Staroci, edit SL

W weekend w Lublinie odbędzie się kolejna edycja Lubelskiej Giełdy Staroci. To gratka dla kolekcjonerów na upolowanie nietuzinkowych przedmiotów. Odbędzie się też kilka wydarzeń sportowych.

Piątek, 23 lutego

Spektrum – gra doświadczeń

Zapoznaj się z nową przestrzenią Piwnic Centrum Kultury w Lublinie, ale w alternatywny, angażujący sposób. Podejmij wyzwanie i przejdź przez podziemny labirynt. Co was tam spotka? Powrót do dzieciństwa, walka z grawitacją, zamiana ról i artystyczne wyzwania. Do tego wszystkiego należy dodać jeszcze oczywiście muzykę i dobrą zabaw.

  • Godzina: 18:00

SZCZEGÓŁY: Spektrum – gra doświadczeń. Podejmij wyzwanie i przejdź przez podziemny labirynt

Obsesja w Kinie CSK

Kino CSK przygotowało na weekend pokazy amerykańskiego dramatu w gwiazdorskiej obsadzie: Obsesja. Elizabeth jest zafascynowana Gracie: historią jej życia, jej małżeństwem, domem, dziećmi. Korzystając z zaproszenia, szczegółowo obserwuje jej życie z bliska i coraz odważniej wkracza w świat, w którym początkowo miała być jedynie gościem. Zawodowa fascynacja z czasem przeradza się w niebezpieczną grę pozorów, w której każdy będzie pilnie strzegł swoich tajemnic – i swojej wersji prawdy.

  • Godzina: 19:00

SZCZEGÓŁY: Obsesja — amerykański dramat w gwiazdorskiej obsadzie

Sobota, 24 lutego

Parkrun Ogród Saski

Przed nami 170. edycja parkrun w Lublinie. Zbiórka koło woliery z pawiami. Organizatorzy zapraszają wszystkich entuzjastów biegania i aktywnego trybu życia, a także chodzących z kijkami. To dobra okazja, by zadbać o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne. W każdym wieku!

Przed nami 5 km – 3 okrążenia po Ogrodzie Saskim. To nie wyścig. Trasę parkrun można pokonać biegiem, truchtem, spacerem, z kijkami nordic walking, prowadząc pociechę w wózku lub psa na smyczy – jak wolisz. Udział jest bezpłatny, jednak obowiązuje wcześniejsza rejestracja: www.parkrun.pl/register/

  • Godzina: 09:00-10:00

Motor Lublin – Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Przed Motorem pierwsze tegoroczne spotkanie na Arenie Lublin. Ich rywalem będzie Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Bilety dostępne online na stronie bilety.motorlublin.eu oraz stacjonarnie w oficjalnych Sklepach Motoru Lublin przy Arenie, oraz w Galerii Olimp.

  • Godzina: 17:30

Bogdanka LUK Lublin – Aluron CMC Warta Zawiercie

W meczu 23. kolejki PlusLigi siatkarze Bogdanka LUK Lublin zmierzą się na Hali Globus z aktualnym wiceliderem tabeli Aluron CMC Warta Zawiercie.

  • Godzina: 20:30

Niedziela, 25 lutego

Lubelska Giełda Staroci

Ci, którzy bywają na Lubelskiej Giełdzie Staroci wiedzą, że da się tu upolować meble i dzieła sztuki, jakich próżno szukać w sklepach. Wizyta na giełdzie może zaowocować znalezieniem naprawdę oryginalnego prezentu dla wyjątkowej osoby.

Targi, oprócz kolekcjonerów, odwiedzają też artyści, którzy chętnie wynajmują tam stoiska, sprzedając na nich rękodzieło takie jak np. biżuteria czy akcesoria domowe.

  • Godzina: 07:00-14:00

PRODUKTY – targi mody

Polscy projektanci zjadą się z całej Polski do Centrum Spotkania Kultur, aby zaprezentować swoje najnowsze kolekcje. W przestrzeni CSK zaprezentuje się 50 wystawców, z takimi produtkami jak: ubrania, biżuteria, buty, torby i torebki, plecaki i nerki, czapki, szale, akcesoria i dodatki.

  • Godzina: 10:00-18:00

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Na stronie była informacja o Targach mody w CSK. Sobota i niedziela . W CSK błądzili dzisiaj (niedziela) ludzie szukając tych targów. Ktoś powiedział, że to w budynku obok – nic nie było. O co tu chodzi, czy mogę dostać jakieś wyjaśnienie, na stronie lub na maila [email protected].
    Jolanta Zabłocka – Lublin