Spektrum – gra doświadczeń. Podejmij wyzwanie i przejdź przez podziemny labirynt

napis GRA
fot. Materiał organizatora

Nowo wyremontowane Piwnice Centrum Kultury staną się na kilka dni areną zdarzeń, które w swojej ilości i intensywności dostarczą całego spektrum doświadczeń: zmysłowych i kulturowych.

Podziemny labirynt Centrum Kultury

Zapoznaj się z nową przestrzenią, ale w alternatywny, angażujący sposób. Podejmij wyzwanie i przejdź przez podziemny labirynt. Co was tam spotka? Powrót do dzieciństwa, walka z grawitacją, zamiana ról i artystyczne wyzwania. Do tego wszystkiego należy dodać jeszcze oczywiście muzykę i dobrą zabawę!

Przestrzeń Piwnic, jak i sama Gra są szczególnie dedykowane młodzieży. Wydarzenie jest więc okazją do międzypokoleniowej integracji. Zmierzenie się z przygotowanymi zadaniami to również szansa na poznanie możliwości tego miejsca oraz odkrycie własnego potencjału.

Poziom zaangażowania w przejście poszczególnych stacji będzie zależny od uczestnika. Można w pełni zanurzyć się w proponowanym spektrum doświadczeń lub pozostać obserwatorem zdarzeń. Dla tych, którzy potrzebują szczególnego wsparcia, przygotowano również narzędzia dostępności takie jak: tłumaczenie na Polski Język Migowy, asystę czy audiodeskrypcję. Chęć skorzystania z nich można zgłosić droga mailową, podczas zapisów.

Zgłoszenia do wzięcia udziału w grze można składać drogą mailową pod adresem: [email protected]

Gra przeznaczona dla osób powyżej 15 lat.
Wejście do Piwnic od strony Bigmaru na tyłach budynku.
Wejścia w grupach 4-osobowych co 5 min; dokładna godzina wejścia zostanie przekazana po potwierdzeniu zapisu.

Kiedy:

  • Piątek 23.02.2024 g. 18:00
  • Sobota 24.02.2024 g. 20:00
  • Niedziela 25.02.2024 g. 17:00

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.