Lublin. Na trzy dni zamkną przejazd pod wiaduktem kolejowym na ul. Janowskiej

PLK Lublin Janowska Bystrzyca fot G. Biega
Wiadukt kolejowy nad ul. Janowską | fot. PKP PLK

Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie informuje, że na trzy dni zamknięty będzie przejazd pod wiaduktem kolejowym na ul. Janowskiej. Oznacza to objazdy dla samochodów i komunikacji miejskiej.

Od wtorku, 27 października, od godz. 8.00 zacznie obowiązywać zmiana organizacji ruchu na ul. Janowskiej, w rejonie wiaduktu kolejowego. Jezdnia i chodnik pod wiaduktem zostaną całkowicie zamknięte dla ruchu. Objazd będzie wyznaczony ulicami: Diamentową, Romera, Nałkowskich i Żeglarską. Ten etap prac potrwa do 29 października do godz. 18.00.

Objazdy komunikacji miejskiej

W związku z planowanym zamknięciem dla ruchu fragmentu ulicy Janowskiej i ulicy Nadbystrzyckiej w rejonie wiaduktu kolejowego od dnia 27 października (wtorek) od godziny 8:00 do 29 października (czwartek) do godziny 24:00 wprowadza następujący objazd dla linii nr 8:

w obu kierunkach przejazdu:… – Krężnicka – Żeglarska – Nałkowskich – Romera – Diamentowa – Krochmalna – Nadbystrzycka – …

Autobusy linii nr 8 będą kursować według tymczasowego rozkładu jazdy zamieszczonego w gablotach przystankowych.

Dodatkowo, w celu obsługi komunikacyjnej mieszkańców ul. Janowskiej www. okresie uruchomiona zostanie tymczasowa linia zastępcza nr 708 kursująca po następującej trasie:w obu kierunkach przejazdu: Janowska-stacja pomp – Janowska – Żeglarska – Nałkowskich – Romera.

W czasie trwania objazdów nie będą obsługiwane przystanki: Koło NŻ 01 i 02, Wąwozowa NŻ 01 i 02.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.