Lublin. MPWiK usuwa awarię wodociągową. Jak długo nie będzie wody?

Beczkowóz z wodą MPWiK Lublin | fot. Dominik Wąsik
Beczkowóz z wodą MPWiK Lublin | fot. Dominik Wąsik

MPWiK w Lublinie usuwa awarię wodociągową, do której doszło w nocy ze środy na czwartek przy ul. Lubartowskiej. Kiedy wodociąg zostanie naprawiony i ponownie woda poleci z kranów?

O awarii wodociągu w centrum Lublina dostaliśmy poinformowani przez jednego z mieszkańców. – „Wiecie coś na temat awarii wodociągu na ul. Lubartowskiej? Jak na razie podstawili cysternę, czyli możliwe że potrwa to dłużej” – pyta mieszkaniec ul. Lubartowskiej.

Jak się okazuje do awarii wodociągu doszło w nocy ze środy na czwartek.

„W związku z awarią sieci wodociągowej w ulicy Lubartowskiej wystąpią zakłócenia w dostawie wody do numerów ul. Lubartowska 34-44, 53 oraz 55-65 (od ul. Ruskiej do ul. Czwartek)” – czytamy na stronie MPWiK w Lublinie.

Według zapewnień służb, awaria wodociągowa w centrum Lublina ma zostać usunięcia do godz. 10.00. Aktualizacja: Przedłuży się usuwanie awarii wodociągowej przy ul. Lubartowskiej

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.