Przedłuży się usuwanie awarii wodociągowej przy ul. Lubartowskiej

kran woda
Przerwa w dostawie wody | fot. pixabay

Jak informuje MPWiK, usuwanie awarii na sieci kanalizacyjnej przy ul. Lubartowskiej potrwa dłużej niż pierwotnie szacowano. Mieszkańcom podstawiono beczkowóz z wodą.

Firma iKOM Sp. z o.o. informuje, że utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu ulic Lubartowskiej, Ruskiej, Biernackiego w związku z awarią sieci wodociągowej MPWiK potrwają nie jak wcześniej zapowiadano do południa, ale do późnych godzin wieczornych (27.08.2020 r.).

Przypominamy, że wygrodzono część skrzyżowania oraz wprowadzono zakaz skrętu z ul. Biernackiego „w lewo” w ul. Lubartowską w kierunku ul. Spółdzielczości Pracy oraz skręt „w prawo” z ul. Lubartowskiej w ul. Biernackiego.

Czytaj także: MPWiK usuwa awarię wodociągową. Jak długo nie będzie wody?

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.