Lublin. Modernizacja sieci – przerwa w dostawie ciepłej wody i ogrzewania

Lublin. Modernizacja sieci – przerwa w dostawie ciepłej wody i ogrzewania
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

LPEC przypomina, że prowadzi dziś prace modernizacyjne na sieci ciepłowniczej. Wiąże się to z przerwą w dostawie ciepłej wody i ogrzewania.

„Informujmy, że z powodu prac modernizacyjnych na sieci ciepłowniczej w dniu 20.10.2020 r. od godz. 7.00 nastąpi przerwa w dostawie ciepłej wody oraz centralnego ogrzewania do budynków przy Koralowej 10, 12, 21, 23, 25, 27” – czytamy na stronie Lubelskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplej w Lublinie.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Rozumiem, gdy jest awaria. Brak ciepłej wody i ogrzewania można wytrzymać. Ale jeśli ktoś zaplanował modernizację na październik, to gratuluję i życzę szczęścia w poszukiwaniu rozumu.