Lublin: Młody mężczyzna powiesił się w mieszkaniu na Sławinku

IMG 20160927 123056 e1474978825215
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W jednym z mieszkań na lubelskim Sławinku policjanci znaleźli zwłoki 20-letniego mężczyzny. O fakcie samobójstwa miał powiadomić na jednej ze stron społecznościowych.

 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 20 w jednym z mieszkań bloków przy ul. Żołnierskiej w Lublinie. Policjanci otrzymali zgłoszenia od znajomych mężczyzny, którzy nie mogli się z nim skontaktować. Na miejsce został wysłany patrol.

 

Jak się okazało mieszkanie było zamknięte. Policjanci po wyważeniu drzwi natknęli się w środku na wisielca. Jak się okazało był nim 20-letni mężczyzna. Studiował na jednej z lubelskich uczelni.

 

Jak się dowiedzieliśmy, mężczyzna na jednym z portali społecznościowych miał powiadomić o fakcie próby samobójstwa. Wykluczono udział osób trzecich. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.