Lublin. Mały kot schował się pod maską samochodu Eko-Patrolu Straży Miejskiej

kot w klatce
Kot znaleziony przez strażników miejskich pod maską samochodu służbowego | fot. Straż Miejska Miasta Lublin

Czujność strażników miejskich pozwoliła uratować małego kota, który ukrył się pod maską służbowego samochodu Eko-Patrolu. Strażnicy usłyszeli kota, kiedy mieli odjechać z miejsca interwencji.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 14.20. Strażnicy z Eko-Patrolu Straży Miejskiej, przygotowując się do odjazdu z miejsca przeprowadzanej interwencji przy ul. Janowskiej, usłyszeli spod maski służbowego pojazdu miauczenie kota.

„Po otwarciu maski znaleźli małego kotka, który wszedł do wnętrza i nie mógł samodzielnie się wydostać. Kot został odłowiony i przewieziony do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie” – informuje Robert Gogola, rzecznik prasowy Straży Miejskiej Miasta Lublin.

Rozpoczął się już okres chłodów, zwierzęta takie jak np. koty i kuny często szukają ciepłego schronienia, wchodząc pod maski pojazdów. Może to skończyć się dla nich tragicznie, gdy silnik zostanie uruchomiony.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.