Lublin: Ktoś podrzuca kiełbasę z trutką. Psy i koty w niebezpieczeństwie!

pies
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Właściciele psów i kotów w Lublinie powinni szczególnie uważać na swoje czworonogi. Przy ul. Puławskiej ktoś rozrzuca kiełbasę, która nafaszerowana jest trutką.

– Ostrzeżenie dla właścicieli piesków z okolic ul. Puławskiej. Ktoś rozrzuca jakieś pieruństwo, bo kilka piesków choruje, jeden piesek już zdechł. Objawy to wymioty, później biegunka. Pies mojej mamy już piąty dzień się męczy. Nie chce jeść, nie przyjmuje leków. Uważacie na pupili – napisała do naszej redakcji czytelniczka Agnieszka.

Działanie, zmierzające do okaleczenia zwierząt podlega karze. Apelujemy o szczególną uwagę przy wyprowadzaniu naszych pupili na spacer. Niestety nikt nie jest w stanie przewidzieć, gdzie następnym razem nasze psy natkną się na śmiertelną pułapkę.

To nie pierwszy przypadek podrzucania zatrutej kiełbasy na terenie Lublina. Pod koniec października pisaliśmy o podrzucaniu zatrutej kiełbasy na Felinie.

Prześlij tę informację swoim znajomym! Ostrzeż ich o niebezpieczeństwie!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.