Uwaga Felin! Ktoś rozrzucił kiełbasę z trutką. Pies zdechł w męczarniach

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Uwaga właściciele czworonogów! Na terenie Felina ktoś rozrzuca kiełbasę z trutką! Najprawdopodobniej jest to trutka na szczury, niebezpieczna także dla psów i kotów.

Do zdarzenia doszło przed kilkoma dniami na Felinie. Czytelniczka Magdalena przestrzega przed trucicielem, który rozrzuca po okolicy kawałki mięsa nafaszerowanego trutką na szczury.

Chciałam ostrzec właścicieli psów na Felinie. Przed chwilą dowiedziałam się od znajomego, że w sobotę zdechła jego sunia, która zjadła podczas spaceru zatrutą kiełbasę.” – informuje czytelniczka Magdalena.

Działanie, zmierzające do okaleczenia zwierząt podlega karze. Apelujemy o szczególną uwagę przy wyprowadzaniu naszych pupili na spacer. Niestety nikt nie jest w stanie przewidzieć, gdzie następnym razem nasze psy natkną się na śmiertelną pułapkę.

To nie pierwszy przypadek podrzucania zatrutej kiełbasy na Felinie. We wrześniu pisaliśmy o podrzucaniu zatrutej kiełbasy i kości z gwoździkami w okolicy boiska szkoły podstawowej.

Prześlij tę informację swoim znajomym! Ostrzeż ich o niebezpieczeństwie!

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Jeżeli dobrze pamiętam to wcześniej opisywano próbę trucia psów na terenie szkoły przy boisku czyli tam gdzie one nie powinny się znajdować a mimo to okoliczni mieszkańcy urządzili psi wychodek. Brak poszanowania może budzić bunt ( tylko zwierząt szkoda bo co one winne, nie potrafiią czytać zakazów, same po sobie nie posprzątają)