Lublin: Kradli paliwo w czerwone kanistry. Kto ich rozpoznaje?

68 90921

Policjanci poszukują dwóch mężczyzn, którzy kradli paliwo z jednej z lubelskich stacji. Sprawcy nalewali benzynę do przyniesionego ze sobą kanistra nie płacąc za nie w kasie. Straty wyceniono na ponad 450 złotych.

Z ustaleń policji wynika, że dwaj młodzi mężczyźni kradli paliwo na stacji przy Al. Tysiąclecia w Lublinie. Jak wynika z materiałów sprawy i zapisu monitoringu do kradzieży dochodziło w okresie od 18 lipca do 08 sierpnia br. Dwaj mężczyźni dopuścili się do łącznie 5 kradzieży benzyny na kwotę ponad 450 złotych.

Sposób działania sprawców był w każdym przypadku taki sam. Mężczyźni podchodzili do dystrybutora z 20-litrowym czerwonym kanistrem i nalewał benzynę, po czym nie płacąc, oddalał się  ze stacji.

Sprawców kradzieży nagrały kamery monitoringu. Pierwszy z nich to mężczyzna w wieku ok. 30 lat, średniej budowa ciała, wysoki, włosy krótkie ciemny blond, w okularach. Drugi sprawca jest wieku ok. 25 lat, szczupłej budowa ciała, włosy krótkie ciemny blond.

materiały policji

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.