Lublin. Koronawirus w XXVII LO. Uczniowie klasy pierwszej na kwarantannie

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Dyrekcja XXVII Liceum Ogólnokształcącego im. Zesłańców Sybiru w Lublinie poinformowała, że uczniowie pierwszej klasy do 27 września będą realizować naukę zdalnie z domów.

Koronawirus w XXVII LO im. Zesłańców Sybiru w Lublinie

„Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną zagrażającą zdrowiu uczniów, na podstawie § 18 ust. 2a i 2c Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz.U. 2003 nr 5 z późniejszymi zmianami) zawieszam zajęcia w klasie 1c XXVII Liceum Ogólnokształcącego w okresie od 23 września 2020 r. do dnia 27 września 2020 roku.

W związku z powyższym, na podstawie § 2 ust. 1 Rozporządzenia MEN z dnia 12 sierpnia 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. 2020 poz. 1389) zawieszone zajęcia będą realizowane z wykorzystaniem technik i metod kształcenia na odległość” – poinformowała Urszula Łapińska-Łubniewska, dyrektor XXVII LO w Lublinie.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.