Lublin. Koronawirus w szkole podstawowej nr 22 i XIX LO. Uczniowie na kwarantannie

Lublin. Koronawirus w szkole podstawowej nr 22 i XIX LO. Uczniowie na kwarantannie
Zdjęcie ilustracyjne

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Lublinie poinformował, że od dzisiaj uczniowie kilku klas szkoły podstawowej nr 22 i XIX LO przechodzą na zdalne nauczanie.

Koronawirus w szkole podstawowej nr 22 i XIX LO

Komunikat dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Lublinie

„Na podstawie § 18 ust. 2a rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (tj. Dz. U. z 2020 r. poz. 1166 ZE ZM), po uzyskaniu zgody Prezydenta Miasta Lublin oraz pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Lublinie zawieszam, w okresie od dnia 8 października 2020 r. do dnia 12 października 2020 r., zajęcia wszystkich uczniów klas 3b, 4b i 7c Szkoły Podstawowej nr 22 i klas 1O i 3MN XIX Liceum Ogólnokształcącego.

W okresie zawieszenia zajęcia wyżej wymienionych uczniów będą prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, o których mowa w przepisach rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. 2020 r. poz. 493 ze zm).

mgr inż. Małgorzata Frejowska

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Lublinie”

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Kwarantanna jest najlepszym sposobem na sprawdzian. Ale tylko dyrekcja z nauczycielami tego nie wiedzą.