Lublin: Komunikacja miejska w czasie Wszystkich Świętych [rozkład]

IMG 20160929 111319 e1481549140338
Autobus przegubowy linii 10 MPK Lublin | fot. Dominik Wąsik

Sprawdź, jak będzie kursowała komunikacja miejska w Lublinie podczas Wszystkich Świętych. Specjalny rozkład będzie obowiązywał w dniach 27 października – 4 listopada.

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie na czas Wszystkich Świętych wprowadza bezpłatne kursy trzech linii autobusowych. Pomiędzy cmentarzami będziemy mogli przemieszczać się autobusami, które w tym czasie będą jeździć według specjalnych rozkładów.

W dniu 1 listopada (czwartek – Wszystkich Świętych) przejazd liniami nr: 162, 200 i 201 oraz w dniu 2 listopada (piątek) przejazd liniami nr: 162 i 200 będzie bezpłatny dla wszystkich zainteresowanych.

– Powyższe rozwiązanie ma na celu zachęcić mieszkańców do skorzystania z komunikacji miejskiej, celem dojazdu na lubelskie cmentarze, a tym samym wpłynąć na zmniejszenie ruchu samochodów osobowych, który w tym okresie jest szczególnie zwiększony – mówi Justyna Góźdź, rzecznik ZTM w Lublinie.

Chcesz poznać szczegółowy rozkład autobusów i trolejbusów w czasie Wszystkich Świętych w Lublinie? Kliknij w poniższy przycisk i sprawdź szczegóły.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.