Lublin: Kolejny porzucony rower miejski. Ktoś wrzucił go na opuszczoną posesję

porzucony rower lublin
Ktoś zniszczył i wrzucił za ogrodzenie opuszczonej posesji rower miejski | fot. czytelniczka Angelika

Tak użytkownicy „dbają” o lubelskie rowery miejskie. To już kolejny raz kiedy mieszkańcy Lublina natykają się na zniszczony i porzucony rower miejski.

Do zdarzenia doszło na jednej z opuszczonych posesji przy ul. Wesołej w Lublinie. Informację o zniszczonym i porzuconym rowerze przekazała nam czytelniczka Angelika.

„Kolejny zagubiony, zniszczony rower miejski na ulicy Wesołej za ogrodzeniem prawdopodobnie opuszczonego domu” – napisała do naszej redakcji czytelniczka Angelika.

Po otrzymaniu przez naszą redakcję tej informacji niezwłocznie powiadomiliśmy operatora Lubelskiego Roweru Miejskiego, który wysłał na miejsce serwis. Po naprawach rower wróci na stację miejskiej wypożyczalni.

Przypomnijmy, że osoby, które znalazły porzucony rower powinny skontakować się z infolinią operatora pod numerem 22 244 13 13 (od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00) i zgłosić miejsce, w którym znajduje się jednoślad.

Czytaj także: Porzucone rowery miejskie w Lublinie. Co zrobić, gdy znajdziemy taki rower?

44946879 167449714196060 5614158203089584128 n
Ktoś zniszczył i wrzucił za ogrodzenie opuszczonej posesji rower miejski | fot. czytelniczka Angelika

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.