Lublin: Czyje to rowery? Policjanci poszukują ich właścicieli

68 157017
Policjanci z Lublina poszukują właścicieli tych rowerów | fot. KMP Lublin

Policjanci z Lublina poszukują właścicieli rowerów, które zostały odnalezione przez funkcjonariuszy podczas jednego z przeszukań na terenie miasta.

We wrześniu funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskie Policji w Lublinie podczas jednego z przeszukań zabezpieczyli dwa rowery górskie oraz elementy rozmontowanych jednośladów. Z ustaleń policjantów wynika, iż mogą one pochodzić z przestępstwa.

Jeżeli komuś skradziono rower i nie zgłosił tego faktu policji proszony jest o kontakt z Wydziałem dw. z Przestępczością Narkotykową KMP w Lublinie przy ulicy Północnej 3 lub pod nr tel. 695 881 247.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Nie odcięta rura sterowa świadczy o tym że rowery (części do nich) były nowe.. albo to składaki z innych rowerów, do tego widelec pierwszego założony jest odwrotnie.. obecność innych części też przemawia za tym że ktoś tam składał/przerabiał rowery… Może dla niepoznaki zamieniał części..

    Jak mi parę lat temu zgineły dwa rowery to już się nie odnalazły..