Lublin: Chciała popełnić samobójstwo. Groziła, że skoczy z dachu galerii handlowej

Chciała skoczyć z dachu galerii handlowej Vivo Lublin | fot. czytelniczka Klaudia

Młoda kobieta, która chciała popełnić samobójstwo skacząc z dachu galerii handlowej przy al. Unii Lubelskiej, została powstrzymana przez policjantów. Trafiła pod opiekę lekarzy.

W środę około godz. 21.30 policjanci zostali powiadomieni o kobiecie, która weszła na dach galerii handlowej przy al. Unii Lubelskiej z zamiarem skoczenia. Na miejscu interweniowali policjanci, zespół ratownictwa medycznego i trzy zastępy straży pożarnej, w tym zastęp z drabiną mechaniczną.

Po dotarciu na miejscu służby ratunkowe zostały młodą kobietę, którą udało się szybko ściągnąć z dachu galerii handlowej. Desperatką okazała się być 24-letnia mieszkanka powiatu lubelskiego. Kobieta została przekazana pod opiekę lekarzy. Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności, dlaczego młoda kobieta chciała popełnić samobójstwo.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.