Lublin: Chciała popełnić samobójstwo. Groziła, że skoczy z dachu galerii handlowej

image00003
Chciała skoczyć z dachu galerii handlowej Vivo Lublin | fot. czytelniczka Klaudia

Młoda kobieta, która chciała popełnić samobójstwo skacząc z dachu galerii handlowej przy al. Unii Lubelskiej, została powstrzymana przez policjantów. Trafiła pod opiekę lekarzy.

W środę około godz. 21.30 policjanci zostali powiadomieni o kobiecie, która weszła na dach galerii handlowej przy al. Unii Lubelskiej z zamiarem skoczenia. Na miejscu interweniowali policjanci, zespół ratownictwa medycznego i trzy zastępy straży pożarnej, w tym zastęp z drabiną mechaniczną.

Po dotarciu na miejscu służby ratunkowe zostały młodą kobietę, którą udało się szybko ściągnąć z dachu galerii handlowej. Desperatką okazała się być 24-letnia mieszkanka powiatu lubelskiego. Kobieta została przekazana pod opiekę lekarzy. Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności, dlaczego młoda kobieta chciała popełnić samobójstwo.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.