Lublin bez miejskiej strefy kibica na Euro 2020. Gdzie będzie można obejrzeć mecze?

StrefaKibica Polska Senegal 31

Na mecze Euro 2020 do pubu, ale nie do strefy kibica. Bary i restauracje w Lublinie liczą na miłośników piłki nożnej, którzy będą przychodzić i wspólnie kibicować biało-czerwonym.

Lublin nie zorganizuje miejskiej strefy kibica

„Nie planujemy w tym roku strefy kibica” – poinformował Miłosz Bednarczyk, rzecznik prasowy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lublinie. Przypomnijmy, że na Mundial 2018 przed Areną Lublina stanęła strefa kibica Coca Coli, w której mieszkańcy mogli wspólnie kibicować biało-czerwonym.

ZOBACZ:
► MUNDIAL 2018. Tak kibicowaliście na meczu Polska – Senegal 1:2 [ZDJĘCIA]

Gdzie w tym roku będzie można w Lublinie obejrzeć w szerszym gronie mecze Polaków na Euro 2020? Wszystko wskazuje na to, że co najwyżej w pubach i restauracjach, które wykupiły licencję od TVP, która ma wyłączne prawa do transmisji Euro 2020. Ceny licencji wahają się od 1 do 5 tys. zł, a komercyjnych od 1 do 12 tys. euro.

Lista oficjalnych stref kibica Euro 2020 w Lublinie, stan na 8.06.2021:

  • Dziki Wschód, ul. Jasna 7
  • Hotel Campanile Lublin, ul. Lubomelska 14-16
  • STS 3010, ul. Okopowa 9

Mecze będą transmitowane w TVP1, TVP2, TVP Sport i TVP 4K, a także w serwisie internetowym i aplikacji mobilnej TVP Sport. Pierwsze spotkanie Polaków w ramach eliminacji to mecz ze Słowacją w Sankt Petersburgu, 14 czerwca. Kolejny mecz Polacy rozegrają z Hiszpanią 19 czerwca w Sewilli. Natomiast trzeci nasz mecz fazy grupowej Polska – Szwecja zostanie rozegrany 23 czerwca w Sankt Petersburg.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. To nie Euro 2016, gdzie faktycznie oczekiwało się na mecze naszej kadry… Dopóki kadra będzie balować na zgrupowaniach, zamiast pracować na sukcesy, to będzie dupa… Poczynania kadry w linku poniżej w skrócie:

    www. youtube. com /watch?v=qKRYeM38Sb4