Lubelskie wraki znów staną do walki. Wrak Atak po raz 7-my w Lublinie

10

Wrak atak jest nie tylko wyścigiem, w którym ścigają się tytułowe wraki. To pojedynek wytrzymałościowy, ale również wydarzenie, w którym uczestniczyć może cała rodzina. Ten rodzinny piknik jest niepowtarzalną okazją do ciekawego spędzenia weekendu w Lublinie oraz udzielenia pomocy najbardziej potrzebującym.

Wyścig wraków to dość niespotykane zjawisko w sporcie motorowym. Choć w zwykłych wyścigach nie wypada używać siły, o tyle w tych zawodach należy jej użyć. Bo dojechanie do mety zależy nie tylko od umiejętności kierowcy ale i wytrzymałości pojazdu na zderzenia. W dniach 3-4 września na poligonie wojskowym na Majdanku spotkają się fani destrukcji, by po raz 7-my sprawdzić kto jest najlepszy.

Podczas pikniku zbierane będą również artykuły szkolne dla dzieci z ,,Domu Dziecka Pogodny Dom” z ul. Pogodnej 31, a punktów zbiórki będzie kilka:

  • Autografik – Lublin, ul. Przemysłowa 4
  • Let Me Out – Lublin, ul. Złota 6
  • Acero Parapety – Lublin ul. Łęczyńska 58
  • Stacja Kontroli Pojazdów Speed Car – Lublin, ul. Lubartowska 75
  • Stacja Kontroli Pojazdów Speed Car – Lublin, ul. Jana Pawła II 15

Jeśli ktoś chciałby sprawdzić swoje umiejętności, to za cenę 300 złotych może zapisać się i samemu wystartować w wyścigu. Z pewnością jest to interesujące widowisko, a jeśli komuś brakuje pomysłu na spędzenie weekendu to znajdzie go właśnie na Majdanku.

Wstęp wolny.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.