Lubelskie Restaurant Week 2019. Weź udział w konkursie i wygraj jazdę próbną Renault

renault 365 dni testów
Z Renault Carrara na Lubelskie Restaurant Week | materiały prasowe

Tegoroczna edycja Lubelskie Restaurant Week nabrała rozpędu. Organizatorzy wraz z partnerem festiwalu dealerem Renault Carrara przygotowali konkurs, w którym do wygrania będzie jazda próbna Renault.

Blisko trzydzieści restauracji przygotowało specjalne menu z okazji festiwalu Lubelskie Restaurant Week 2019. Do 31 października szefowie tych restauracji zaserwują trzy popisowe dania w wyjątkowej cenie dla tych, którzy w ramach festiwalu zarezerwują stolik w ich lokalu.

Ubiegła edycja Restaurant Week przyciągnęła rekordowe 93 tysięcy gości w całym kraju. Towarzyszyła jej szeroka kampania społeczna „#SzanujJedzenie” o wielomilionowym zasięgu. Druga odsłona kampanii dedykowanej promocji zero-waste pod hasłem „#KochajJedzenie” rozpoczęła się wraz z kolejną edycją Restaurant Week.

Dzięki wcześniejszemu wyborowi menu uczestnicząc w Festiwalu Goście wspierają niemarnowanie żywności w restauracjach. Restauracje znając bowiem wcześniej liczbę gości i ich menu, kupują dokładnie tyle składników, ile potrzeba.

Jesienna edycja Lubelskie Restaurant Week to obecność 26 restauracji z Lublina, Kazimierza Dolnego i Nałęczowa. Wśród nich są m.in.: Stół i wół, Muuucho, Botanika, Willa Filiks, EGO w Hotelu Alter, czy debiuty: Spokojna 2, Za Kulisami, czy Bistro Pazłotko.

Wygraj jazdę testową Renault

Globalne ocieplenie jest faktem. Ludzkość nie tylko dogrzewa planetę, zaśmieca ją, ale także każdego dnia marnuje to, co od niej dostaje. Lubelskie Restaurant Week wraz z partnerem festiwalu dealerem Renault Carrara chcą, aby w każdym z nas krzewić zachowania proekologiczne – rozważnie korzystać z dóbr tu i teraz, też dla przyszłych pokoleń. Jednym z tych działań jest dbanie o żywność.

Weź udział w konkursie i opisz, w jaki sposób nie marnujesz żywności. Wypowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu należy przesłać na adres: [email protected] do 31.10.2019 włącznie. W tytule maila należy umieścić adnotację „Konkurs”. Ogłoszenie wyników 31 października o godzinie 18.00 na łamach naszego portalu.

Autor najbardziej kreatywnej wypowiedzi wygra 24-godzinną jazdę próbną samochodem Renault objętym ofertą „365 Dni Testów Renault” oraz voucher o wartości 300 zł na akcesoria przy zakupie auta osobowego w salonie Renault Carrara do końca 2019 roku.

Organizatorem i sponsorem konkursu jest Carrara Sp. Z O.O., Lublin, ul. Lwowska 1 (rondo przy zamku). Regulamin konkursu tutaj.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.