Lubelskie: Nad regionem pojawiły się burze. Sprawdź, gdzie pada i grzmi

Gdzie jest burza? Radar burz ONLINE MAPA | fot. windy.com

W środę po południu nad regionem pojawiły się burze. W chwili obecnej grzmi już w południowych powiatach województwa lubelskiego.

Aktywne burze w postaci pojedynczych komórek lub słabo zorganizowanych struktur wielokomórkowych występują na południu Lubelszczyzny. Towarzyszą im opady deszczu o natężeniu 3-8 mm/10min.

Burze przemieszczają się z południowego-wschodu na północny-zachód. W ciągu najbliższej godziny nowe burze rozwiną się na pozostałej części Lubelszczyzny.

„Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 20 mm do 35 mm, oraz porywami wiatru do 75 km/h. Miejscami grad” – prognozuje Michał Ogrodnik z IMGW.

Czekamy na Wasze relacje burzowe: informacje, zdjęcia i nagrania. Możecie je przesyłać na naszego maila redakcyjnego [email protected] lub w wiadomości prywatnej na naszym Facebooku Spotted Lublin.

GDZIE JEST BURZA? Gdzie grzmi i pada? Sprawdź mapę burzową online na żywo

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.