Lubelskie: Koronawirus na pogrzebie. Sanepid prosi o kontakt żałobników

pogrzeb grób cmentarz
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shuttetstock

Sanepid poszukuje osób, które 27 lipca brały udział w pogrzebie w Tomaszowie Lubelskim. Jak się okazuje, wśród żałobników znajdowała się osoba zakażona koronawirusem.

Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Tomaszowie Lubelskim wydał komunikat, w którym prosi o kontakt wszystkich żałobników, którzy brali udział w uroczystości pogrzebowej, która odbyła się 27 lipca na Cmentarzu Parafialnym w Tomaszowie Lubelskim.

„Zwracamy się z prośbą o niezwłoczny kontakt telefoniczny lub e-mailowy osób z powiatu lubelskiego ze względu na ryzyko zarażenia się wirusem SARS-CoV-2 na uroczystości pogrzebowej, która odbyła się w dniu 27.07.2020 roku o godzinie 13:00 w Tomaszowie Lubelskim na Cmentarzu Parafialnym. Na uroczystości pogrzebowej uczestniczyła osoba, u której potwierdzono zakażenie wirusem SARS-CoV-2” – czytamy w komunikacie.

Należy dzwonić pod nr tel. (84) 664 44 78, (84) 664 44 79, 507 897 610 (całodobowy) lub wysłać maila na adres: [email protected].

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.