Lubelskie Dni Informatyki 2017

13116010 1140593425972574 8788882474963317656 o e1492771792302

Tegoroczna 10 edycja Lubelskich Dni Informatyki przede wszystkim poruszy temat innowacyjnych, przyszłościowych rozwiązań technologicznych.

 

LDI to największa tego typu impreza po tej stronie Wisły, która co roku gromadzi kilkaset entuzjastów IT, ale także środowisko akademickie i biznes.

 

Lubelskie Dni informatyki to konferencja dla osób, które interesują się szeroko pojętym tematem informatyki, automatyki, robotyki i mechatroniki – doświadczonych programistów, geeków i gadżeciarzy, ale także osób, które dopiero planują związać swoją przyszłość z kodowaniem.

 

Podobnie jak poprzednie, tak i jubileuszowa edycja Lubelskich Dni Informatyki jest darmowa. Przyniesie ona uczestnikom listę interesujących prelekcji. W tym roku uczestnicy będą mogli wysłuchać prelekcji dotyczących obecnie używanych języków programowania, budowania wysoko dostępnych systemów informatycznych oraz o częstych błędach które popełniane są przez zespoły programistów.

 

Warsztaty, które będą prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów ukażą nam między innymi jak w prosty sposób można wykorzystać metodykę Scrum. Dodatkowo osoby zainteresowane Agile Product Management mogą wziąć udział w 5-cio godzinnych warsztatach w formie gry planszowej.

 

LDI ma na celu poszerzenie umiejętności twórczych oraz zebranie siły intelektualnej z całego lubelskiego sektora IT. Wszyscy pasjonaci tej branży mogą spotkać się w jednym miejscu, wymienić doświadczenia, dyskutować w twórczej atmosferze konferencji.

 

Wśród uczestników nie zabraknie zarówno studentów dopiero rozpoczynających karierę, pracodawców poszukujących młodych talentów, specjalistów IT oraz ludzi, którzy pasjonują się nowymi technologiami oraz szeroko rozumianą branżą IT. Każdy znajdzie coś dla siebie oraz ma szansę zyskać nową wiedzę.

 

Tegoroczna edycja Lubelskich Dni Informatyki odbędzie się wyjątkowo w sobotę 22 kwietnia w Lubelskim Parku Naukowo – Technologiczny.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.