Lubelski szpital zmienia nazwę. Dyrekcja placówki ogłosiła konkurs na nowe logo. Można zgarnąć 5 000 zł!

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie z końcem kwietnia zmieni nazwę na Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie. Dyrekcja szpitala ogłosiła właśnie konkurs na zaprojektowanie nowego logo. Do zgarnięcia 5 000 zł.

Konkurs na logo Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie

W tym roku Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie świętuje 60-lecie istnienia. Pod koniec kwietnia 2024 roku zmieni się nazwa placówki na Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie. W związku z tym dyrekcja placówki podjęła decyzję o ogłoszeniu konkursu na nowe logo szpitala.

Zadaniem uczestników konkursu jest przygotowanie dwóch wersji projektu znaku graficznego. Pierwsza wersja to logo rozumiane jako projekt znaku graficznego w formie symbolu lub innej formie ekspresji graficznej, niezawierające nazwy. Druga wersja – poza logo, jako projekt znaku graficznego ma zawierać dodatkowo nazwę: Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie.

Prace konkursowe należy dostarczyć do piątku 29 marca. Każdy z uczestników może złożyć pracę konkursową zawierającą nie więcej niż dwa projekty logo. Autorka lub autor zwycięskiej pracy otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 5 tys. zł brutto.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Uczestnikiem konkursu może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej, bez względu na posiadane kwalifikacje i doświadczenie w projektowaniu znaków graficznych.

Szczegóły dotyczące konkursu są dostępne na stronie internetowej szpitala: https://www.spsk4.lublin.pl/pl/o-szpitalu/aktualnosci/3575-konkurs-na-nowe-logo-szpitala

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. No zesz k… mac! Dokladnie tego potrzebuja obywatele i pacjenci! Nowego logotypu dla szpitala! Nie ma na mopy, szmaty i rekawiczki chirurgiczne, ale na logo pieniadze sa. Gdy pacjent z palcami wiszacymi na kawalku skory wejdzie na SOR i dowie sie, ze musi czekac 6 godzin na szycie, to od razu mu sie poprawi, gdy podniesie gloe i spojrzy na nowe logo.