Lubelskie Święto Młodego Cydru. Przyjęcie w sadzie i koncert Spragnieni Lata

lubelskie święto młodego cydru
Przed nami 5. edycja Lubelskiego Święta Młodego Cydru | fot. MATERIAŁY PRASOWE

500 osób przy wspólnych stołach, 5 ton jabłek, 500-litrowa beczka Młodziaka, ponad 500 prezentów i szarlotka dla wszystkich – Lubelskie Święto Młodego Cydru zaprasza na swoje 5. urodziny.

Organizatorzy Lubelskiego Święta Młodego Cydru postanowili z okazji 5. urodzin zbliżyć do siebie mieszkańców Lublina, zaszczepić w nich ideę spontanicznych spotkań i poznawania się. Tegorocznym motywem wydarzenia są spotkania – „bo cydr zbliża i inspiruje”.

– Spotkanie jest jak podróż. Zaczyna się, gdy opuszczamy nasze miejsce i udajemy się w stronę innego człowieka. Gdy chcemy go poznać, żeby dowiedzieć się czegoś nowego. Dlatego podczas Lubelskiego Święta Młodego Cydru zachęcamy: SPOTKAJMY SIĘ, POZNAJMY SIĘ – mówi Robert Ogór, Prezes AMBRA S.A.

Okazją do nawiązywania nowych znajomości, celebracji wspólnego czasu oraz odkrywania smaków Lublina będzie „Przyjęcie w sadzie” na placu przed budynkiem Centrum Kultury.

Przy wspólnych stołach spotka się 500 mieszkańców Lublina – zwycięzcy konkursów organizowanych w lokalnych mediach. W menu „Przyjęcia w sadzie” znalazły się potrawy regionalne od najlepszych szefów kuchni lubelskich restauracji – dodaje Ogór.

lubelskie święto młodego cydru 027
Lubelskie Święto Młodego Cydru | fot. MATERIAŁY PRASOWE

– Rozdamy pięć ton jabłek, rozbijemy 500-litrową beczkę Młodziaka, zamiast tortu upieczemy ogromną szarlotkę i rozdamy ponad 500 prezentów – zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

Cydr Lubelski Spragnieni Lata 2018 – finałowy koncert

Od godz. 17 na Błoniach pod Zamkiem odbędzie się finał trasy koncertowej Cydr Lubelski Spragnieni Lata 2018. Tam zobaczymy wszystkie gwiazdy tegorocznej odsłony trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata.

W Lublinie usłyszymy wszystkie gwiazdy tegorocznego projektu. Obdarzona zmysłowym głosem Kasia Lins zaprezentuje klimatyczne utwory z płyty „Wiersz ostatni”, Marcelina wystąpi z roztańczonym materiałem zapowiadającym nową płytę (oczywiście zabrzmi „Tańcz”), Bitamina zaprosi do swojego świata, pełnego nieoczywistych dźwięków i tekstów, a Smolik // Kev Fox pokażą nowe, bardziej energetyczne oblicze z repertuarem wręcz stworzonym do plenerowych imprez.

Gościem specjalnym finałowego koncertu będzie Happysad, zespół znany z melodyjnego rocka, prezentujący się ostatnio w bardziej refleksyjnym wydaniu. Ma na koncie ponad 1000 koncertów, 3 platynowe i 4 złote płyty!

Wstęp na koncert trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata i Lubelskie Święto Młodego Cydru jest bezpłatny.

Cydr Lubelski Spragnieni Lata 2018 Lublin
Cydr Lubelski Spragnieni Lata 2018 Lublin | MATERIAŁY ORGANIZATORA

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.