Lubelski Rower Miejski ma kolejne stacje

43392424935 ec57c71bfd k
Lubelski Rower Miejski na stacjach Orlen w Lublinie | fot. Nextbike Polska

Od dziś mieszkańcy Lublina mogą korzystać z pięciu dodatkowych stacji Lubelskiego Roweru Miejskiego. Nowe stacje rowerowe zostały w poniedziałek uruchomione na stacjach paliw ORLEN.

Nowe stacje rowerowe znajdują się na stacjach paliw Orlen przy ul. Spółdzielczości Pracy, ul. Męczenników Majdanka, al. Kraśnickiej, ul. Głębokiej i ul. Mełgiewskiej. Tym samym lubelski system rozrósł się o 5 stacji wypożyczeń i 50 rowerów.

– Lubelski Rower Miejski jest jednym z sześciu wybranych przez PKN ORLEN systemów rowerowych, w których nowe stacje rowerowe uruchamiamy właśnie na stacjach Koncernu – tłumaczy Robert Lech, prezes Nextbike Polska, operatora Lubelskiego Roweru Miejskiego.

Jak korzystać z rowerów na stacjach Orlen?

Aby wypożyczyć rower na stacji paliw można posłużyć się dotychczas posiadanym kontem Lubelskiego Roweru Miejskiego lub założyć nowe, na stronie roweryorlen.pl.

Korzystanie z dedykowanego konta daje użytkownikom dostęp do specjalnych ofert i promocji na stacjach, a w przypadku użytkowników programu VITAY możliwość uzyskiwania dodatkowych punktów.

Co istotne dla nowych użytkowników, zarejestrowanie się przez stronę roweryorlen.pl umożliwia wypożyczanie rowerów ze wszystkich innych lokalizacji w Lublinie.

– Dążymy do rozszerzania współpracy z partnerami komercyjnymi – galeriami handlowymi, biurowcami, deweloperami. Dzięki stacjom rowerowym zyskują oni nowych klientów, a klienci zyskują wygodny i przyjemny dojazd – dodaje Robert Lech

Lubelski Rower Miejski

Lubelski Rower Miejski to jeden z najpopularniejszych systemów rowerowych w Polsce. Tylko w tym roku rowery wypożyczono już ponad 540 tysięcy razy. W systemie zarejestrowanych jest już ponad 90 tysięcy użytkowników.

42493161520 2c2df6ba36 k
Lubelski Rower Miejski na stacjach Orlen w Lublinie | fot. Nextbike Polska

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.