Lubelska Liga Gier Miejskich. Trwają zapisy do drugiej edycji gry miejskiej

Za nami pierwsza edycja gry miejskiej Lublina | fot. Damian Gerhand // Spotted Lublin

Lubisz wyzwania i dobrą zabawę? Weź udział w drugiej edycji gry miejskiej organizowanej przez Lubelską Ligę Gier Miejskich. Tematem przewodnim będzie Jarmark Jagielloński.

Lubelska Liga Gier Miejskich jest to cykl tematycznych gier miejskich organizowanych podczas ważnych dla Lublina wydarzeń kulturalnych lub imprez sportowych. Najbliższa edycja odbędzie się w ramach trwającego właśnie w naszym mieście Jarmarku Jagiellońskiego.

Uczestnicy będą mogli wykazać się wiedzą na temat Jarmarku Jagiellońskiego, legend lubelskich i wielu innych tematów. Nasze gry są skierowane do wszystkich mieszkańców oraz turystów” – zachęca Jakub Gęca, współorganizator wydarzenia.

Drużyny liczące od 1 do 4 graczy i składające się zarówno z dorosłych, jak i z młodzieży i dzieci mogą zapisywać się poprzez stronę internetową – Lubelska Liga Gier Miejskich.

Gdzie i kiedy?

Już 17 sierpnia spotykamy się na wirydarzu w Centrum Kultury, od godziny 13.30 będziecie mogli się rejestrować i dostawać pakiety. Dla zwycięzców czekają nagrody od naszych partnerów m.in darmowe wejściówki” – mówi Kamila Gad, współorganizatorka wydarzenia.

Lubelska Liga Gier Miejskich przygotowała również szereg atrakcji towarzyszących grze miejskiej. Są to m.in. strefa animacji dla dzieci, trampolina oraz występy artystyczne. Każdy podczas wydarzenia będzie mógł pomóc przynosząc zakrętki oraz wpłacając pieniążki na schronisko.

Animacje dla dzieci w trakcie Gry Miejskiej | fot. Damian Gerhand // Spotted Lublin

Udział w grze jest bezpłatny, daj się ponieść dobrej zabawie już 17 sierpnia od godziny 13.30 do 17.30! Pierwsza z drużyn wystartuje o godzinie 15. Nie czekaj, zapisz się!

Zapisy: Gra Miejska Jarmark Jagielloński

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.