Lubelscy strażacy pomagają w usuwaniu skutków wichur na Pomorzu

Dwudziestu dwóch strażaków z woj. lubelskiego dołączyło do małopolskiej kompanii specjalnej, skierowanej do pracy przy usuwaniu skutków wichur na Pomorzu.

 

Kompania specjalna z Lubelszczyzny liczy 22 strażaków ratowników z PSP. Strażacy zostali wyposażeni w 6 pojazdów ratowniczych i niezbędny sprzęt. Ruszyli oni do Chojnic, jako wsparcie do usuwania skutków wiatrów i opadu deszczu na terenie woj. pomorskiego.

 

Zespołem dowodzi mł. bryg. Edmunda Gierczaka z Komendy Powiatowej PSP w Puławach. Nie wiadomo, jak długo lubelscy strażacy będą pracować na Pomorzu. Jak na razie nie ma sprecyzowanego terminu zakończenia działań.

fot. KP PSP w Puławach
fot. KP PSP w Puławach
fot. KP PSP w Puławach
fot. KP PSP w Puławach

 WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.