Lubelscy policjanci otrzymali 33 nowe radiowozy [ZDJĘCIA]

Dziś odbyło się przekazanie 33 nowych radiowozów, w tym 11 samochodów oznakowanych, trafiło do funkcjonariuszy Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Łączna wartość pojazdów to ponad 2 mln zł.

Uroczysta zbiórka odbyła się na dziedzińcu Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie nadinsp. Dariusz Działo osobiście wręczył kluczyki do pojazdów, policjantom reprezentujących jednostki naszego garnizonu.

Policjanci łącznie otrzymali 33 nowe samochody o wartości ponad 2 mln zł. 11 aut to radiowozy oznakowane marki kia ceed. Pozostałe, nieoznakowane samochody to opel astra, hyundai i20, kia ceed i dacia duster. Policjanci zyskali też lawetę marki DAF. Zakup pojazdów został sfinansowany ze środków Komendy Głównej Policji oraz poprzez tzw. sponsoring – zakup dofinansował samorząd.

Nowe radiowozy trafią do policjantów z komend miejskich w Białej Podlaskiej, Chełmie, Lublinie i Zamościu, ale także do Biłgoraja, Hrubieszowa, Krasnegostawu, Kraśnika, Łęcznej, Łukowa, Opola Lubelskiego, Puław i Świdnika. W tym roku do lubelskiego garnizonu trafiło łącznie 117 nowych aut.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.