Lubelscy kontrterroryści pompują dla mł. asp. Krzysztofa Sobieraja

Lubelscy Kontrteroryści
Jednostki Mundurowe wspierają kolegę i "pompują" dla niego

Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Lublinie wzięli udział w wyzwaniu, aby wesprzeć mł. asp. Krzysztofa Sobieraja, rannego na służbie funkcjonariusza z Poddębic. W ramach akcji zbierane są środki na jego rehabilitację.

Wsparcie dla rannego policjanta

Młodszy aspirant Krzysztof Sobieraj, funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach, został ciężko ranny podczas służby w nocy 6 stycznia br. Kontrolując prędkość pojazdów, został potrącony przez kierowcę, który nie zatrzymał się na sygnały policji. Krzysztof doznał poważnych obrażeń klatki piersiowej i głowy. Natychmiast przewieziony do szpitala, przeszedł skomplikowaną operację, która się udała, jednak czeka go długa rehabilitacja.

Sprawca, podejrzany o umyślne potrącenie policjanta i czynną napaść na funkcjonariuszy, został zatrzymany i odpowie za próbę zabójstwa.

Lubelscy Kontrteroryści
Lubelscy Kontrteroryści

Solidarni w pomaganiu

Policjanci w całym kraju wspierają Krzysztofa poprzez udział w akcjach organizowanych dla niego. Jednym z takich działań jest challenge polegający na wykonywaniu pompek, który ma na celu zbieranie funduszy na rehabilitację rannego kolegi.

Do wyzwania przystąpił Samodzielny Pododdział Kontrterrorystyczny Policji w Lublinie, nominowany przez kolegów z Białegostoku. Udział w akcji wyraża solidarność i wsparcie dla Krzysztofa w trudnym okresie rekonwalescencji.

Pompowanie dla rannego kolegi
Pompowanie na ścianie ćwiczeniowej

Zbiórka na rehabilitację

Wraz z wyzwaniem prowadzona jest zbiórka środków na rehabilitację mł. asp. Krzysztofa Sobieraja. Szczegółowe informacje na temat zbiórki znajdują się na portalu Zrzutka.pl pod hasłem „Zbiórka na rehabilitację dla naszego kolegi Krzysztofa Sobieraja”.

Krzysztof, Wracaj do Zdrowia!

Wideo obejrzycie tutaj

Wszystkie osoby chętne do wsparcia zachęcamy do udziału w zbiórce oraz dołączenia do akcji.

Jakie macie pomysły na wsparcie osób potrzebujących w swojej społeczności? Podzielcie się swoimi opiniami i pomysłami w komentarzach oraz udostępnijcie ten artykuł, aby zwiększyć świadomość i pomoc dla Krzysztofa!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.