LPEC przyłączy do sieci ciepłowniczej nową inwestycję mieszkaniową w centrum Lublina. Na kilka dni zamkną ważną ulicę

Budowa Aurum Residence przy ul. Peowiaków
Budowa Aurum Residence przy ul. Peowiaków | fot. Dominik Wąsik

Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej informuje kierowców o utrudnieniach, które w najbliższych dniach napotkają w centrum Lublina. Jest to związane z budową przyłącza do sieci ciepłowniczej nowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Peowiaków. Szczegóły poniżej.

Kilkudniowe utrudnienia na ul. Peowiaków

Utrudnienia są związane z budową przyłącza ciepłowniczego dla nowej inwestycji mieszkaniowej Aurum Residence przy ul. Peowiaków 4. W związku z tym na zlecenie Lubelskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplej zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu.

W dniach 15-18 kwietnia wystąpią utrudnienia ruchu polegające na zamknięciu chodnika i skierowaniu ruchu pieszego na druga stronę ul. Peowiaków, na docinku od ul. Kościuszki do ul. Narutowicza. Natomiast w dniach 19-22 kwietnia nastąpi całkowite zamknięcie ul. Peowiaków.

Dotychczasowa organizacja ruchu zostanie zmieniona z ruchu jednokierunkowego na ruch dwukierunkowy. Parkingi wzdłuż ul. Peowiaków zostaną wykluczone z użytkowania na odcinku od ul. Kołłątaja do skrzyżowania z ul. Kościuszki (na tym odcinku odbywać się będzie ruch dwukierunkowy).

Od ul. Narutowicza będzie umożliwiony dojazd do działek nr 71 i 79. Od ul. Narutowicza przejazd przez ul. Peowiaków będzie niemożliwy.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.