Łowcy pedofilów w akcji. W Lublinie w ręce policji wpadł 30-latek. Umówił się z 11-latką

Zatrzymanie pedofila w Lublinie. Umówił się z 11-latką | fot. Elusive Child Protection Unit Poland
Zatrzymanie pedofila w Lublinie. Umówił się z 11-latką | fot. Elusive Child Protection Unit Poland

Łowcy pedofilów dokonali obywatelskiego ujęcia mężczyzny. Mieszkaniec Lublina jest podejrzany o to, że chciał umówić się na spotkanie z 11-letnim dzieckiem. Ma być przesłuchany przez policję.

Zatrzymanie pedofila w Lublinie

Do obywatelskiego ujęcia pedofila doszło w poniedziałek przy Ogrodzie Saskim w Lublinie. Sprawę nagłośniła organizacja Elusive Child Protection Unit Poland, której członkowie dotarli do 30-letniego lublinianina, a następnie zaalarmowali policję.

„30 latek umówił się na spotkanie z 11-letnią dziewczynką, aby zabrać ją do swojego domu, pokazywać jej filmy pornograficzne i uprawiać z nią seks” – informuje Elusive Child Protection Unit Poland.

Członkowie Elusive Child Protection Unit Poland nagrywali relację live na Facebooku. Z racji na widoczny tam wizerunek podejrzanego mężczyzny nie publikujemy tego wideo.

Osoba nagrywająca prowadziła blisko 15-minutową rozmowę z zatrzymanym mężczyzną. Ten przyznał, że zrobił głupotę. Z treści rozmowy wynika, że rozmawiał z nieletnią osobą na czacie. Jej treść była jednoznaczna.

Poniżej fragment rozmowy pomiędzy zatrzymanym, a osobą zatrzymującą:

Wiesz od jakiego wieku w Polsce można uprawiać seks?

Od 16 lat, ale w życiu nie skrzywdziłbym dziecka.

Dlaczego myśląc, że piszesz z dzieckiem piszesz takie rzeczy, które mogły zaszkodzić psychice tego dziecka?

Nie wiem, po prostu z nudów.

Jak długo kontaktujesz się z dziećmi przez Internet?

Nie wiem, dosyć długo.

Z iloma dziećmi pisałeś?

Nie wiem, może z dwójką. To głupoty, z nudów.

Czy kiedykolwiek spotkałeś się z którymś z tych dzieci?

Nie, nigdy w życiu nawet bym nie chciał.

Przedstawiono także fragmentów rozmów 30-latka z 11-latką.

Zobaczysz, jak się zobaczymy za 2-tygodnie. Pójdziemy do mnie i sobie zobaczysz. Sztuczki umie robić i to fajne, np. do bardzo przyjemnych zabaw. Każda dziewczyna może się bawić tym u chłopaka i chłopak u dziewczyny. Zresztą i głaskanie i całowanie ciała jest bardzo przyjemne. Muszelkę się całuje i siusiaka też i jest to bardzo super.

Siedzę i myślę, kiedy się umówimy i pójdziemy do mnie i czy ty w ogóle chcesz przyjść do mnie, bo ja sobie zrobiłem nadzieje. Nie odpisałaś mi. To Ty chyba nie chcesz przyjść do mnie, co?

Tylko pamiętaj, żeby Cię mama nie zobaczyła, że piszemy ze sobą i żeby nie przyszło Ci do głowy prosić mamę o zgodę. Jak się już lepiej poznamy i zdecydujesz się na spotkanie tak jak ta druga dziewczynka.

No to mogę Cię pogłaskać po stópce, wtedy będzie przyjemnie, a nie łaskoczące. Jesteś ciekawa, to sobie zobaczysz. Myślę, że Ci się to spodoba, bo to nie jest tylko do siusiu i nie kłamie, sama sobie zobaczysz.

Mężczyźnie grozi do dwóch lat więzienia.

Tego samego dnia doszło do drugiego obywatelskiego ujęcia pedofila na terenie Lublina. Więcej informacji w materiale: Kolejny pedofil zatrzymany. Groził 12-latce, że ją zabije i wrzuci zwłoki do Zalewu Zemborzyckiego

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.