Kolejny pedofil zatrzymany. Groził 12-latce, że ją zabije i wrzuci zwłoki do Zalewu Zemborzyckiego

Zatrzymanie pedofila w Lublinie. Groził 12-latce, że są zabije | fot. Elusive Child Protection Unit Poland
Zatrzymanie pedofila w Lublinie. Groził 12-latce, że są zabije | fot. Elusive Child Protection Unit Poland

Członkowie Elusive Child Protection Unit Poland zatrzymali kolejnego pedofila w Lublinie. Tym razem 27-latek pisząc z 12-latką groził, że ją zabije i wrzuci zwłoki do Zalewu Zemborzyckiego.

Zatrzymanie pedofila w Lublinie

Do kolejnego obywatelskiego ujęcia pedofila doszło w poniedziałek około godz. 11.30 na Placu Litewskim w Lublinie. Członkowie Elusive Child Protection Unit Poland podając się za 12-latkę umówili się na spotkanie z 27-letnim mężczyzną, który pisał z 12-latką od 4 miesięcy.

„27-latek pisał do dziecka 12 lat. Groził, że zabije po tym, jak zgwałci i wyrzuci zwłoki do zalewu. Osoba ta od lat ma opiekuna, a jak widać, opiekun nie wywiązał się ze swoich obowiązków. Sąd o nim wiedział, policja również a wciąż był zagrożeniem dla dzieci” – informuje Elusive Child Protection Unit Poland.

Przedstawiciele organizacji ECPU w czasie rozmowy z 27-latkiem pokazali mu zapis internetowego czatu. Mieszkaniec Lublina potwierdził, że jest to jego czat, jednak w dalszej części rozmowy – gdy przedstawiciele organizacji cytowali coraz więcej fragmentów rozmowy – zaczął zaprzeczać, że pisał takie słowa i wysyłał zdjęcia.

Z zapisu czatu wynika, że 27-latek z Lublina miał rozmawiać z zaledwie 12-letnią dziewczynką. Co istotne, musiał wiedzieć, ile nastolatka ma lat, gdyż z filmu nagranego przez łowców pedofilów, wynika, że dziewczynka na czacie więcej niż raz podała swój wiek. Mężczyzna miał pisać do niej między innymi takie treści:

„Czym dziewczynki robią siku to ci*ka, a u chłopaków siusiak. Rozebrała byś się do naga przy mnie i usiadła mi na kolanach?”;

„Nie wstydź się, przecież mogłabyś mnie po kut*sku łaskotać”;

„Przyjadę do Biłgoraja i Cię tam sprzedam. Sprzedam Cię handlarzom narządów. Wyjmą z Ciebie wszystko, a resztę spalą. Na przykład za Twoją nerkę można wziąć milion złotych”;

„W Lublinie Cię dopadnę i wbiję Ci nóż w plecy, żebyś zdechła z bólu”.

Organizacja Elusive Child Protection Unit Poland na miejsce spotkania z 27-latkiem wezwała policję.

Grupa ECPU zajmuje się tropieniem i łapaniem pedofilów na terenie całej Polski. W poniedziałek członkowie organizacji zatrzymali także drugiego pedofila w Lublinie. O tym pisaliśmy w tym materiale: Łowcy pedofilów w akcji. W Lublinie w ręce policji wpadł 30-latek. Umówił się z 11-latką

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.