Lotnisko traci trzecie i ostatnie połączenie od Bravo Airways

Inauguracyjny lot BRAVO AIRWAYS

Port Lotniczy Lublin traci kolejne połączenie na Ukrainę. Bravo Airways rezygnuje z lotów do Chersoni. Jest to trzecie zlikwidowane połączenie tego przewoźnika w tym roku.

Ukraińskie linie lotnicze Bravo Airways zapowiedziały uruchomienie lotów na trzech trasach w maju bieżącego roku. Były to kierunki: Charków, Chersonia i Kijów.

Kilka dni po uruchomieniu połączeń, loty do Charkowa zniknęły z systemu rezerwacyjnego. Wybór padł na trasę, która miała najsłabsze wyniki sprzedażowe. Z informacji jakie udało nam się uzyskać, samolot na tej trasie nawet nie oderwał się od płyty lotniska, ponieważ nikt nie kupił biletu na jakikolwiek lot.

Bilety na połączenie do Kijowa można było rezerwować od 18 czerwca. Jednak już 30 lipca trasa zniknęła z systemów rezerwacyjnych. Jak tłumaczyła linia Bravo Airways powodem zawieszenia połączenia był gorący okres turystyczny na Ukrainie i chęć utrzymania harmonogramu obsługiwanych już lotów.

Na początku października z systemu rezerwacji biletów Bravo Airways zniknęło również trzecie i ostatnie połączenia do Chersonia.

Materiał powstał przy współpracy z portalem lubelskielotnisko.plWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.