Łosie przebiegły tuż przed jadącymi samochodami. Kierowcy, uważajcie!

osie przed autem
Grupa czterech łosi przebiegła przez autami | fot. czytelnik Aleksander

Jeden z naszych czytelników przesłała do redakcji nagranie, na którym widać grupę łosi przebiegających tuż przed jadącymi autami. W takich przypadkach należy zachować ostrożność.

Sytuacja miała miejsce dzisiaj o godz. 5.24 na alejach Jana Pawła II w Świdniku. Pan Aleksander jechał jak co dzień do pracy na terenie Lublina. W pewnym momencie zauważył grupę czterech łosi, która zmierzała w kierunku drogi, którą się właśnie poruszał.

Na przesłanym przez pana Aleksandra nagraniu widać jak łosie nie robiąc sobie nic z nadjeżdżających aut, przebiegają przed autami i biegną w kierunku pobliskiego lasu.

Dlatego apel do wszystkich kierowców, aby zachowali szczególną ostrożność i mieli na względzie zwierzęta żyjące w lasach. Zdarza się tak, że sarny, łosie, lisy, jelenie czy dziki wbiegają wprost pod koła jadącego samochodu. Podczas przemierzania odcinków leśnych lepiej zdjąć nogę z gazu i nie lekceważyć znaków ostrzegających przed zwierzyną leśną.

Czytaj także: Z drogi, bo łoś biegnie! Zwierzę zaskoczyło kierowców na al. Tysiąclecia [WIDEO]

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.