Z drogi, bo łoś biegnie! Zwierzę zaskoczyło kierowców na al. Tysiąclecia [WIDEO]

los lublin tysiaclecia
Łoś biegnący przed autem po al. Tysiąclecia | fot. czytelniczka Agnieszka

Kierowcy jadący al. Tysiąclecia w kierunku centrum byli świadkami niecodziennego wydarzenia. Poruszał się po niej łoś, który niewzruszony jadącymi za nim samochodami biegł przed siebie.

Całe zdarzenie nagrała czytelniczka Agnieszka, która jechała al. Tysiąclecia w kierunku Zamku Lubelskiego. W pewnym momencie przed jej auto wbiegł niecodzienny gość – łoś. Zwierzę nic nie robiło sobie z tego, że za nim jechały samochody. Zmieniał pas ruchu kiedy tylko chciał, więc kierowcy nie mieli jak go wyprzedzić.

Nagranie dzięki uprzejmości czytelniczki Agnieszki

Jak poinformował nas Robert Gogola, rzecznik prasowy straży miejskiej po naszym mieście biegają co najmniej dwa łosie. Jeden z nich został już złapany w okolicach ul. Przyjaźni i ul. Łęczyńskiej, gdzie lekarze weterynarii zapodali mu środki usypiające i czekają, aż zwierze uśnie. Następnie łoś zostanie wywieziony poza tereny miasta, gdzie będzie bezpieczny.

Funkcjonariusze straży miejskiej są na tropie drugiego łosia, który ostatnio był widziany w okolicach al. Tysiąclecia i Solidarności. Do sprawy wrócimy.

Czytaj szczegóły: Uwaga kierowcy! Po ulicach Lublina biega łoś

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.