Lokal po restauracji Czarcia Łapa na Starym Mieście szuka nowego najemcy

Dawna restauracja Czarcia Łapa w Lublinie
Dawna restauracja Czarcia Łapa w Lublinie | fot. Czarcia Łapa

Lubelskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej szuka nowego najemcy na lokal po restauracji Czarcia Łapa na Starym Mieście. Lokal jest przeznaczony pod działalność gastronomiczną.

Lokal po restauracji Czarcia Łapa szuka nowego najemcy

Lubelskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej ogłosiło przetarg na wyłonienie nowego najemcy lokalu przy ul. Rynek 19 / ul. Jezuicka 2, w którym do 2018 roku działała restauracja Czarcia Łapa. Potem w lokalu mieściła się restauracja Muuucho, a od kilku miesięcy pomieszczenia są puste.

Stawka wywoławcza czynszu wynosi 50 zł netto za mkw., a całkowita powierzchnia lokalu wynosi 473,08 mkw. Na powierzchnię lokalu składa się 341,53 mkw. parteru i 131,55 mkw. piwnicy i jest przeznaczony pod działalność gastronomiczną. Wygra ten, kto zaoferuje większą stawkę za czynsz.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.