Lodowisko Icemania w Lublinie. Kiedy ruszy lodowisko na Aqua Lublin?

lodowisko icemania
Lodowisko Icemania | fot. Dominik Wąsik

Na otwarcie lodowiska Icemania mieszczącego się w hali lodowej w Aqua Lublin będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać. Otwarcie zaplanowano na październik.

Do końca września na hali lodowej przy Aqua Lublin ma działać Akademia Małego Szofera i Rollmania. Po zamkniętu tych obiektów przyjdzie czas na domontaż infrastruktury obiektów i przygotowanie hali do zbliżającego się sezonu działania lodowiska Icemania.

– Nowa Hala Lodowa przy Al. Zygmuntowskich pozwala na uruchomienie Icemanii w znacznie mniej „zimowych” warunkach, niż było to w przypadku lodowiska działającego pod namiotem czy na pod gołym niebem. Dlatego możemy przygotowywać taflę lodową już jesienią – nawet wtedy, gdy na dworze jest jeszcze stosunkowo ciepło. Nie potrzebujemy ujemnych temperatur – wyjaśnia Miłosz Bednarczyk, rzecznik MOSiR.

Kiedy otwarcie Icemanii?

– Lodowisko Icemania, podobnie jak w poprzednich latach, ruszy w drugiej połowie października. Dokładną datę podamy w pierwszej połowie miesiąca – mówi Miłosz Bednarczyk.

Z naszych informacji wynika, że lodowisko Icemania rozpocznie swój sezon na hali lodowej w Aqua Lublin już 20 października. Niebawem podamy szczegóły funkcjonowania lodowiska w tym sezonie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.