Lodowisko Icemania startuje w sobotę 15 listopada [CENNIK, HARMONOGRAM]

W sobotę 15 listopada rusza nowy sezon na lodowisku Icemania. Lodowisko mieści się w nowej Hali Lodowej, która powstała przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie. W sobotę i niedzielę zapraszamy od godz. 10.00.

Do nowej Hali Lodowej, gdzie od tego sezonu mieści się lodowisko Icemania, wchodzimy od strony ul. Lubelskiego Lipca `80. Parking dla samochodów znajduje się obok Hali Sportowo-Widowiskowej im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich.

System jest obsługiwany zegarkami wkładanymi na rękę. Będą służyć do pomiaru czasu korzystania z tafli jak też umożliwiać korzystanie z szafek na ubrania i buty.

W hali dostępna jest również wypożyczalnia łyżew na 600 par oraz punkt gastronomiczny serwujący ciepłe posiłki i napoje.

Nowa hale jest niezależna od warunków atmosferycznych na dworze. Pozwala na utrzymanie stałej temperatury wewnątrz. Jednak im wyższa będzie temperatura na zewnątrz, tym więcej będzie kosztować utrzymanie zmrożonej tafli. I dlatego to, jak długo czynny będzie obiekt podczas panowania dodatnich temperatur zależeć będzie od zainteresowania klientów. Jeśli będzie ich wystarczająco dużo, by opłaciło się mrozić taflę, hala będzie czynna.

Cennik Icemania 2014 2015 wer_2

icemania harmonogram 2014

ice parking

fot. z profilu Krzysztof Żuk | Icemania

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.