Lodowisko Icemania przygotowuje się do sezonu 2022/2023. Już wiadomo, że ceny biletów pójdą do góry

Rolba do czyszczenia lodu na lodowisku Icemania
Rolba do czyszczenia lodu na lodowisku Icemania | fot. MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotowuje się nadchodzącego sezonu na lodowisku Icemania. Tak jak w przypadku basenów, podwyżka cen biletów dotknie także lodowisko. Otwarcie lodowiska w październiku.

Lodowiska Icemania 2022

Z naszych ustaleń wynika, że otwarcie lodowiska Icemania przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie zaplanowano na sobotę 15 października. Lodowisko ma funkcjonować w sezonie 2022/2023 do 19 marca. Są to terminy orientacyjne, MOSiR zastrzega, że mogą one ulec zmianie. Wiadomo, że kryte lodowisko w tym sezonie będzie czynne od wtorku do niedzieli.

Ceny biletów będą wyższe niż w poprzednim sezonie. Przypomnijmy, że z początkiem tygodnia na basenach zarządzanych przez MOSiR obowiązują nowe cenniki. Bilety wejścia na baseny wzrosły średnio o 35 proc. ze względu na drastyczny wzrost kosztów, które miejska spółka musi ponieść w związku z bieżącym utrzymaniem obiektów.

Zobacz także: Drakońskie podwyżki cen biletów w Aqua Lublin. Drożej także na innych miejskich pływalniach

„Lodowisko Icemania ruszy w drugiej połowie października. Wszystkie szczegóły dotyczące jego funkcjonowania, w tym dotyczące cen i harmonogramu, podamy przed jego otwarciem” – mówi Miłosz Bednarczyk, rzecznik prasowy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lublinie.

Wiadomo, że lodowisko ma być zamknięte w poniedziałki. W pozostałe dni ma być otwarte w następujących godzinach, które również mogą ulec zmianie.

  • środa 10:00-18:30
  • wtorek, czwartek, piątek 10:00-20:15
  • sobota, niedziela 12:00-20:15

MOSiR tradycyjnie przygotuje wiele atrakcji w pierwszym dniu funkcjonowania lodowiska.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.