Lodowiska, czyli gdzie i za ile można ślizgać się w Lublinie [BILETY, GODZINY OTWARCIA]

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Icemania

Lodowisko Icemania – Al. Zygmuntowskie 4

Lodowisko Icemania mieści się w hali lodowej przy Aqua Lublin – wejście od strony ul. Lubelskiego Lipca, obok kompleksu Aqua Lublin. Tafla lodu ma wymiary 30×60 metrów, co wyczerpuje kryteria konieczne do rozgrywania na niej m.in. meczów hokejowych. Grubość lodu wynosi od 5 do 7 centymetrów. Jednorazowo na płycie lodowiska może przebywać ok. 300 osób.

Przy lodowisku działa wypożyczalnia sprzętu. Są w niej zarówno łyżwy do hokeja (365 par) jak i do jazdy figurowej (291 par) w rozmiarach od 25 do 50. Są również kaski i pingwiny, przydatne najmłodszym do nauki jazdy na łyżwach oraz 4 pary regulowanych łyżew w zakresie 24-30.

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do piątku lodowisko czynne jest w godzinach 8-20.15, w weekendy, ferie i święta w godz. 11-20.15.

Cennik: Bilet 60-minutowy w dni powszednie kosztuje 12 złotych (0,60 zł dopłaty za każdą przekroczoną minutę), a w weekendy, święta i ferie 15 złotych. Na lodowisku nie obowiązują bilety ulgowe. Na Icemania obowiązuje specjalna oferta NO LIMIT. Dzięki niej, w dni powszednie od poniedziałku do czwartku można korzystać z tafli prawie bez ograniczeń czasowych. Szczegóły TUTAJ. Na lodowisku możemy wypożyczyć łyżwy (9 zł), kaska (3 zł) oraz pingwina (5 zł).

<<< Poprzednia strona
Następna strona >>>WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.