W sobotę rusza lodowisko Icemania. Sprawdź cennik i godziny otwarcia

lodowisko icemania
Lodowisko Icemania | fot. Dominik Wąsik

W najbliższą sobotę 26 października lodowisko Icemania rozpoczyna sezon. Przez cały pierwszy weekend obowiązuje oferta NO LIMIT.

W sobotę o godz. 11 rusza kolejny sezon lodowiska Icemania w hali lodowej przy Aqua Lublin przy Al. Zygmuntowskich. Przez cały pierwszy weekend obowiązuje promocja NO LIMIT, czyli nielimitowana jazda w dwóch blokach godzinowych.

Czy w tym sezonie zmienią się ceny biletów?

Cennik obiektu pozostaje identyczny, jak w poprzednim sezonie. Również wszystko to, co cieszyło się największym powodzeniem i spotykało z najlepszym odzewem naszych Klientów, pojawi się w ofercie na najbliższą zimę. Chodzi m.in. o specjalne tercje dedykowane dzieciom i osobom uczącym się jeździć na łyżwach, imprezy specjalne takie, jak Laser Party, czy różnorakie promocje” – mówi Miłosz Bednarczyk, rzecznik Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lublinie.

Oferta NO LIMIT

W tym sezonie będzie również obowiązywała oferta NO LIMIT. Dzięki niej, w dni powszednie od poniedziałku do czwartku można korzystać z tafli prawie bez ograniczeń czasowych. Szczegóły w cenniku poniżej materiału.

Bez limitu czasu można korzystać z lodowiska od poniedziałku do czwartku przez cały dzień w dwóch turach: do godz. 14:30 i od godz. 15:30. Taki podział związany jest z koniecznością renowacji tafli i sprzątaniem. Formuła biletu NO LIMIT obowiązuje również w piątki, ale tylko do godz. 14:30” – precyzuje Bednarczyk.

Od poniedziałku do piątku lodowisko będzie czynne w godzinach 8-20.15, w weekendy, ferie i święta w godz. 11-20.15.

Za odwiedzanie lodowiska Icemania i kompleksu Aqua Lublin będzie można również zdobyć doskonale znane maskotki zwane Zygmusiami. Warunkiem odebrania maskotki jest przekazanie pracownikowi kasy Aqua Lublin lub lodowiska Icemania prawidłowo skompletowanej karty promocyjnej, zawierającej 5 pieczątek z logo Aqua Lublin i 5 pieczątek z logo Icemania oraz uiszczenie opłaty za maskotkę w wysokości 1 zł.

Oferta dla początkujących

– W harmonogramie lodowiska wyznaczona jest specjalna tura dla początkujących łyżwiaży. Osoby rozpoczynające swoją przygodę z łyżwami zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 15.30 – 16.45 – mówi Bednarczyk.

Lodowisko Icemania

Lodowisko Icemania mieści się w Hali Lodowej przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie – wejście od strony ul. Lubelskiego Lipca, obok kompleksu Aqua Lublin.

Tafla lodu ma wymiary 30×60 metrów, co wyczerpuje kryteria konieczne do rozgrywania na niej m.in. meczów hokejowych. Grubość lodu wynosi od 5 do 7 centymetrów. Jednorazowo na płycie lodowiska może przebywać ok. 300 osób.

Przy lodowisku działa wypożyczalnia sprzętu. Są w niej zarówno łyżwy do hokeja (365 par) jak i do jazdy figurowej (291 par) w rozmiarach od 25 do 50. Są również kaski i pingwiny, przydatne najmłodszym do nauki jazdy na łyżwach oraz 4 pary regulowanych łyżew w zakresie 24-30.

Cennik lodowiska Icemania

icemania cennik 2019
Cennik Icemania 2019

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.