Lodowiska, czyli gdzie i za ile można ślizgać się w Lublinie [BILETY, GODZINY OTWARCIA]

icemania lodowisko
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Icemania

Lodowiska w Lublinie to jedna z najpopularniejszych zimowych rozrywek. Sprawdź, które lodowiska w Lublinie są dostępne oraz kiedy i za ile pojeździsz na łyżwach.

Podczas godzinnej jazdy na łyżwach spalamy tyle kalorii co w trakcie 14 godzin leżenia. Coraz częściej bywa jednak tak, że do łyżew nikogo nie trzeba specjalnie przekonywać – są alternatywą dla spacerów, kiedy na dworze nie ma śniegu. Na jakie lodowiska zadaszone i otwarte w Lublinie warto pójść? Jakie są ceny za wejście na lodowiska w Lublinie i które ślizgawki są bezpłatne?

Lodowiska w Lublinie

Większość lodowisk umożliwia wypożyczenie łyżew, kasków ochronnych, jak również specjalnych podpórek dla dzieci pozwalających na bezpieczną naukę jazdy. Lista lodowisk w Lublinie zawiera kilka propozycji. Na kolejnych stronach zebraliśmy adresy, godziny otwarcia i ceny biletów.

Następna strona >>>

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.